Znajdź hotel
Najcieplejsze miejsca

Galeria

Najpopularniejsze kraje:

O nas

Wybierając miejsce i hotel na nasze wymarzone wakacje idziemy do biura podróży, wertujemy katalogi i w końcu mówimy - To właśnie do tego hotelu chcę jechać! Wakacje zarezerwowane, wszystkie formalności są dopełnione a nasza głowa już jest w tym bajecznym miejscu. Codziennie odliczamy dni i godziny, aż w końcu będziemy mogli powiedzieć - W końcu wakacje! Jutrzejszą kolację zjem na cudownej plaży z drinkiem w dłoni.

Coraz więcej osób Sylwester, święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy woli spędzić w hotelu za granicą niż tradycyjnie przy suto zastawionym stole. Jest to wówczas czas prawdziwego odpoczynku. Nie trzeba martwić się o świąteczne menu bo wszystko mamy zapewnione, cała świąteczna krzątanina nas omija a pozostaje jedynie zasłużony odpoczynek.

Jeżeli szukasz hotelu na romantyczny wyjazd na Walentynki, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Bardzo często rzeczywistość pokazywana w katalogu biura podróży dość drastycznie różni się od tego jak nasz kilkunastodniowy nowy dom wygląda naprawdę. Zamiast bajecznego widoku z okna na piękną zatokę - widok na zaplecze kuchni, zamiast pięknej piaszczystej plaży kamienie leżące niczym forteca broniąca dostępu do morza.

Po kilku takich wpadkach stwierdziliśmy, że coś przydało by się z tym zrobić. W końcu nasze wakacje to czas relaksu, a nie ciągłego uganiania się za obsługą hotelu aby naprawili cieknący kran albo wstawali o 6 rano by dopchać się do hotelowej stołówki.

Po długich naradach, setkach maili i wiadomości wysyłanych przez komunikatory powstała strona, która jeszcze w żaden sposób nie przypomniała dzisiejszej i nazwę miała zapożyczoną z filmu wyreżyserowanego przez Jeffa Schaffera o nazwie EuroTrip.

Po 2 dniach działalności serwisu ocen-wakacje.pl pojawiły się pierwsze opinie o hotelach, których w bazie było zaledwie około 100. To bardzo nas zmobilizowało do większej pracy. Skończyło się niekończące smakowanie pizzy popijanej hektolitrami coli, a całą energię skierowaliśmy do wymyślenia nazwy serwisu (długa i męcząca praca) i dodawania hoteli i opisywania wyposażenia. A dzisiaj? Hoteli jest kilka tysięcy, codziennie pojawiają się nowe opinie o hotelach, osób które były w danym hotelu i przekazują innym informację z pierwszej ręki o tym miejscu.

Muszę przyznać, iż ostatni wypad do Egiptu zaplanowałem korzystając z opinii użytkowników serwisu i bardzo sobie go miło wspominam - było dokładnie tak jak napisał "senior" i "mazak", których korzystając z okazji serdecznie pozdrawiam i dziękuję za trafne opinie.

Planujemy zbierać opinie o hotelach z całego świata, nie tylko te najpopularniejsze kierunki na wakacje ale także mniej znane miejsca.

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu i pamiętajcie - piszcie nawet nieprzychylne opinie. Dzięki nim, wybierając się do danego hotelu inni podróżni będą wiedzieć na co trzeba zwracać szczególną uwagę lub wybrać zupełnie inny hotel na wakacje.