Znajdź hotel
Najcieplejsze miejsca

Galeria

Aries Fethiye - Turcja / Wybrzeże Likijskie / Fethiye Louis Phaethon Beach Club - Cypr / Cypr Południowy / Paphos El Mehdi - Tunezja / Mahdia / Mahdia Sun Maris Park - Turcja / Wybrzeże Egejskie / Marmaris Sol Y Mar Sharming Inn - Egipt / Sharm El Sheikh / Sharm El Sheikh Sol Lanzarote - Hiszpania / Wyspy Kanaryjskie / Puerto del Carmen Vime Helya Beach - Tunezja / Monastir / Monastir Grand Oasis Punta Cana - Dominikana / Punta Cana / Punta Cana Astor Beach - Turcja / Riwiera Turecka / Mahmutlar Vantaris Beach - Grecja / Kreta / Kavros Sigalas Hotel and Apartments - Grecja / Archipelag Santoryn / Kamari Fereniki Complex - Grecja / Kreta / Georgioupolis

Hotel: Pensee Azur Resort

Było bardzo miło.

Galeria użytkowników:

hotel:Pensee Azur Resort
miasto:Marsa Alam
kraj:Egipt
region:Hurghada
kategoria:
liczba pokoi:0
Planujesz pobyt w tym hotelu?
napisz do nas a przygotujemy ofertę dla Ciebie!

Opinie uzytkowników


Chcesz stracić zdrowie lub życie - wybrałeś idealne miejsce!

Użytkownik:jackalex
data dodania:2014-09-22
  

Ogólna ocena: 1.0 1.0 z 5

Wyżywienie:1 z 5
Czystość:1 z 5
Pokoje:1 z 5
Obsługa:1 z 5
Położenie:1 z 5
Cena:1 z 5
Dla singli:1 z 5
Z dziećmi:1 z 5
Aktywni:1 z 5
Starsi:1 z 5


- mokre i śliskie kafelki w rejonie basenu i brak tabliczek z informacją o tym (spowodowało to wypadek, któremu uległ mój partner Jacek Aleksy podczas pobytu na basenie), - wystające kafelki na podłożu wokół basenu i placu zabaw nawet 2 centymetry, (upadając uderzył tyłem głowy w wystającą kafelkę, co spowodowało rozcięcie głowy, które zszyto jedenastoma szwami. Wypadek ten skutkował dla nas pobytem w klinice Alhaya w Hurghadzie na dwa dni), - zastraszanie nas przez Yasser Badren Room Division Menager Pensee Azur (chcieliśmy wezwać policję turystyczną aby powiadomić ją o wypadku. Menager kazał doktorowi wystawić rachunek za swoje usługi, nasz pokój był niedbale sprzątany i nie dawano nam wody w butelkach. Podczas naszego pobytu w klinice poprawiano kafelki na których doszło do wypadku, łamano ich rogi i zamazywano środkiem fugującym. Mamy świadków naocznych, nagrania rozmów i zdjęcia. Menager zaproponował w zamian za odstąpienie od wzywania policji kolację na plaży lub butelkę wina…), - po wypadku i leczeniu brak możliwości nurkowania głębinowego, co stanowiło nasz główny cel urlopu, - zakwaterowanie w bungalowach nie spełniających warunków zawartych w opisie hotelu na waszej stronie internetowej (brak: sejfu, suszarki, telefonu, drzwi w szafie, łóżka małżeńskiego itp.), - brak indywidualnej klimatyzacji (była ustawiona na 26 stopni, bez możliwości regulacji, co stanowiło spore utrudnienie w codziennym funkcjonowaniu po wypadku w upałach, jakie panują w Egipcie), - grzyb na ścianach, biegające jaszczurki i mrówki, - bardzo częsty brak prądu w godzinach wieczornych, - smród fekaliów, którymi obsługa hotelu podlewała zieleń w miejscu zakwaterowania, - brak dyskoteki z barem All Inclusive od 23:00 do 01:00 (przyjechaliśmy się rozerwać, odpocząć i bardzo nam zależało na tej dyskotece), - zadymianie środkami owadobójczymi zieleni podczas spożywania kolacji, - spaliny z agregatów prądotwórczych utrudniały oddychanie podczas wieczornego relaksu przed lobby i w amfiteatrze, - pomimo wywieszonej kartki nie wchodzić do pokoju i nie przeszkadzać, obsługa hotelu stukała w drzwi i samowolnie otwierała pokój swoimi kluczami, - brak jakiejkolwiek informacji od rezydenta gdzie i o której można zjeść posiłki, kiedy są organizowane kolacje tematyczne, lody itp. - fetor podlewanej zieleni ściągał muchy, które skutecznie utrudniały spożywanie posiłków obiadowych w Coral BeachRestaurant, - zmiana miejsca wylotu do kraju z Marsa El Alam na Hurghadę (partner z rozbitą głową musiał znów znosić trudy podróży samochodem 120km), - brak rezydenta lub kogokolwiek na lotnisku w Hurghadzie aby nas odebrać i odpowiednio pokierować. - brak kontaktu z lekarzem Alfa Star (nie odbierał telefonu w czasie wypadku i po nim...Było bardzo miło.

Użytkownik:wiolca
data dodania:2010-04-13
  

Ogólna ocena: 4.8 4.8 z 5

Wyżywienie:4 z 5
Czystość:5 z 5
Pokoje:5 z 5
Obsługa:5 z 5
Położenie:4 z 5
Cena:5 z 5
Dla singli:5 z 5
Z dziećmi:5 z 5
Aktywni:5 z 5
Starsi:5 z 5


Jesteśmy zachwyceni, bardzo udany wypoczynek, nie spodziewaliśmy się tyle po tym hotelu. Pokoje przestrzenne, wygodne i sprzątane na bieżąco, a klimatyzacja działała bez zarzutu. Jedzenie bardzo smaczne i zróżnicowane. Spokojnie można tam jechać z rodziną, hotel jest odpowiednio przystosowany i bezpieczny. Hotel oddalony jest o 20 minut od miasta. Obsługa bardzo przyjazna i chętnie nam pomagała. Animatorzy organizowali fajne imprezy, warto skorzystać z tych usług. Basen ładny i zadbany, tam również organizowano zabawy i sporty dla gości. Było bardzo miło.